Bei Bestellung vor 15:00 Uhr, Versand noch am selben Tag
Eigener Reparaturservice
Zertifizierte Befestigungsmittel
Bis zu 3 Jahre Garantie
Bei Bestellung vor 15:00 Uhr, Versand noch am selben Tag
Eigener Reparaturservice
Zertifizierte Befestigungsmittel
Bis zu 3 Jahre Garantie
Eigenschappen:
Gewicht Turbodriver: 1,9 Kg!
Wordt standaard geleverd met knikkoppeling
Weinig terugslag
Wordt geleverd in koffer
Riemhaak
Schakelaar hout/ metaal
Instelbare diepte inslag
Luchtverbruik: 1.9 liter bij 23 bar
Magazijncapaciteit: 100 turbodrive schroeven
Verwerkt: Max hout schroeven op rol.
Preisempfehlung 1.075,00 839,00 exkl. MwSt.
Bei Bestellung vor 15:00 Uhr, Versand noch am selben Tag
Zertifizierte Befestigungsmittel
Bis zu 3 Jahre Garantie
Eigener Reparaturservice





Wilt u razendsnel schroeven in gipsplaat en metaal bevestigen met minimale fysieke belasting?
De Max HVR41G4 High Pressure Turbodriver stelt u in staat om schroeven met hoge snelheid in diverse ondergronden te schieten met een magazijncapaciteit van 100 stück. Dankzij het lichte gewicht van slechts 1,9 kg en de instelbare diepte-inslag werkt u uiterst nauwkeurig op zowel hout als metal stud. Deze professionele tool wordt standaard geleverd in een robuuste koffer en beschikt over een knikkoppeling voor maximale wendbaarheid.
| Specificatie | Info |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Luchtverbruik | 1,9 liter bij 23 bar |
| Magazijncapaciteit | 100 turbodrive schroeven |
| Bereik schroeven | 25 41 mm |
| Toepassingen | Gipsplaat op metal stud en hout |
| Extra eigenschappen | Knikkoppeling, riemhaak en diepte-instelling |
| Verwerkt | Max hout schroeven op rol |
Maximaliseer uw productiviteit met deze turbodriver en reken op de technische ondersteuning van dé hechttechniek specialist.
| Artikel Nr. Hersteller | T-HVR41G4 |
|---|---|
| Marke | Max |
| Lagerbestand | Bei Bestellung vor 15:00 Uhr Versand noch am selben Werktag |
| EAN nummer | 4902870798338 |
| SKU nummer | 2300004 |
Veel gestelde vragen
Hechttechniek, pneumatische tackers en compressoren. Deze producten levert en onderhoud Tackerplein voor u. Tackerplein is een specialistische groothandel in pneumatische tackers, compressoren en bevestigingsmaterialen.
Bij Tackerplein.nl profiteer je van deskundig advies, scherpe prijzen en snelle levering. Als specialist in tackers en bevestigingsmaterialen bieden we een breed assortiment van topmerken zoals Max, Paslode, Bostitch en Senco. Bovendien garanderen wij:
Hechttechniek, pneumatische tackers en compressoren. Deze producten levert en onderhoud Tackerplein voor u. Tackerplein is een specialistische groothandel in pneumatische tackers, compressoren en bevestigingsmaterialen.
Preisempfehlung 1.075,00 839,00 exkl. MwSt.
Bestellen tijdens de feestdagen
In verband met de feestdagen kunnen bestellingen 1 à 2 werkdagen vertraging oplopen.
Der große Vorteil ist natürlich die deutlich größere Bewegungsfreiheit im Vergleich zu beispielsweise pneumatischen oder elektrischen Nagler. Akku-Nagler sind zudem sehr wartungsarm.
Druckluftnagler sind am leistungsstärksten und eignen sich hervorragend zum Befestigen von Klammern oder Nägeln in dickem Material. Der Vorteil dieser Nagler ist, dass sie sehr kompakt sind und sich daher bequemer handhaben lassen.