Bei Bestellung vor 15:00 Uhr, Versand noch am selben Tag
Eigener Reparaturservice
Zertifizierte Befestigungsmittel
Bis zu 3 Jahre Garantie
Bei Bestellung vor 15:00 Uhr, Versand noch am selben Tag
Eigener Reparaturservice
Zertifizierte Befestigungsmittel
Bis zu 3 Jahre Garantie
| Neigung | 34° |
|---|---|
| Länge | 90 mm |
| Qualität des Stahls | Verzinkt Stahl |
| Schacht Ø | 3.1 mm |
| Schafttyp | Ringschaft |
| Inhalt | 3.000 Stück |
| EAN nummer | 9505831425813 |
| SKU nummer | 3753190 |
UnitSteel Streifennägel Rundkopf 3,1x90mm Ring/Galvanisiert
Deze UnitSteel Streifennägel met Rundkopf in de afmetingen 3,1x90mm zijn ideaal voor diverse toepassingen waar precisie en efficiëntie essentieel zijn. De ringvormige structuur biedt een sterke grip, perfect voor houtskeletbouw, timmerindustrie en meer. Mocht u vragen hebben over onze producten, dan staan we klaar om u verder te helpen.
Geschikt voor de Paslode IM90, IM90Ci, IM90i CTQ en IM90Xi.
10% extra korting dit weekend
Kortingscode: blackfriday2025
Preisempfehlung 134,00 94,00 exkl. MwSt.
Bei Bestellung vor 15:00 Uhr, Versand noch am selben Tag
Zertifizierte Befestigungsmittel
Bis zu 3 Jahre Garantie
Eigener Reparaturservice
























Zoekt u een betrouwbare bevestigingsoplossing die minimale rommel achterlaat op uw bouwplaats? Deze UnitSteel 34 graden Rundkopf Streifennägel zijn specifiek ontworpen voor professioneel gebruik in de constructiebouw en zijn compatibel met onder andere de Paslode IM90 en IM90Xi. De nagels zijn op papier gebonden, wat resulteert in een schonere werkomgeving, en ze zijn lichter dan traditionele rolnagels voor verbeterd gebruiksgemak tijdens zware werkzaamheden. De geringde schacht en het gegalvaniseerde staal bieden de technische betrouwbaarheid die u van een specialist verwacht.
| Specificatie | Info |
| Merk | UnitSteel |
| Producttype | Rundkopf Nagels |
| Hoek | 34º |
| Lengte (MM) | 90mm |
| Schacht | 3,1mm |
| Schacht uitvoering | Ringschaft |
| Materiaal | Galvanisiert Staal |
| Verpakkingseenheid | 3000 |
Kies voor deze gecertificeerde bevestigingsmiddelen en ervaar de snelheid en precisie die essentieel zijn voor uw dagelijkse constructieprojecten.
| Neigung | 34° |
|---|---|
| Länge | 90 mm |
| Qualität des Stahls | Verzinkt Stahl |
| Schacht Ø | 3.1 mm |
| Schafttyp | Ringschaft |
| Inhalt | 3.000 Stück |
| EAN nummer | 9505831425813 |
| SKU nummer | 3753190 |
Hechttechniek, pneumatische tackers en compressoren. Deze producten levert en onderhoud Tackerplein voor u. Tackerplein is een specialistische groothandel in pneumatische tackers, compressoren en bevestigingsmaterialen.
Preisempfehlung 134,00 94,00 exkl. MwSt.
Bestellen tijdens de feestdagen
In verband met de feestdagen kunnen bestellingen 1 à 2 werkdagen vertraging oplopen.
Der große Vorteil ist natürlich die deutlich größere Bewegungsfreiheit im Vergleich zu beispielsweise pneumatischen oder elektrischen Nagler. Akku-Nagler sind zudem sehr wartungsarm.
Druckluftnagler sind am leistungsstärksten und eignen sich hervorragend zum Befestigen von Klammern oder Nägeln in dickem Material. Der Vorteil dieser Nagler ist, dass sie sehr kompakt sind und sich daher bequemer handhaben lassen.