Bei Bestellung vor 15:00 Uhr, Versand noch am selben Tag
Eigener Reparaturservice
Zertifizierte Befestigungsmittel
Bis zu 3 Jahre Garantie
Bei Bestellung vor 15:00 Uhr, Versand noch am selben Tag
Eigener Reparaturservice
Zertifizierte Befestigungsmittel
Bis zu 3 Jahre Garantie
| Neigung | 15° |
|---|---|
| Länge | 45 mm |
| Qualität des Stahls | Rostfrei Stahl A2 |
| Schacht Ø | 2.3 mm |
| Schafttyp | Ringschaft |
| Verbindingstype | Plastic gebonden |
| Inhalt | 5.250 Stück |
| EAN nummer | 9508294754582 |
| SKU nummer | 7862145 |
UnitSteel Plastik gebunden Rillennägel 2,3X45MM Ringschaft /Rostfrei Stahl/Bolkop:
De UnitSteel Plastik gebonden 2,3X45mm geringde nagels met Rostfrei Stahl bolkop bieden een betrouwbare en duurzame bevestigingsoplossing. Deze nagels zijn perfect geschikt voor verschillende toepassingen, zoals houtconstructies, timmerwerk, en interieurafwerking. Dankzij de Plastik binding zijn ze veilig en stabiel. Met hun hoogwaardige Rostfrei Stahl constructie en nauwkeurige afmetingen voldoen ze aan de eisen van professionele klussen. Voor vragen over de compatibiliteit met uw project staan wij altijd voor u klaar. Vertrouw op UnitSteel voor hoogwaardige bevestigingsmaterialen.
10% extra korting dit weekend
Kortingscode: blackfriday2025
236,25 exkl. MwSt.
€281,14 inkl. MwSt.Bei Bestellung vor 15:00 Uhr, Versand noch am selben Tag
Zertifizierte Befestigungsmittel
Bis zu 3 Jahre Garantie
Eigener Reparaturservice























Heeft u behoefte aan een roestbestendige en uiterst sterke verbinding voor uw intensieve buitenshuis projecten?
De UnitSteel Plastik gebonden Coilnägel van roestvrij staal bieden de ultieme bescherming tegen corrosie en zijn ideaal voor grootschalige projecten. Deze 0-grad Coilnägel zijn ontworpen voor snelle verwerking met verschillende merken nagler en blinken uit bij de montage van muur- en dakbeplating, panlatten en houtskeletbouw. Dankzij de stevige Plastik binding en de geringde schacht profiteert u van een uitzonderlijk hoge uittrekkracht en een storingsvrije doorvoer.
| Spezifikation | Info |
|---|---|
| Marke | UnitSteel |
| Produkttyp | 0-grad Coilnägel / Coilnägel / Plastik gebunden Rillennägel |
| Material | Rostfrei Stahl |
| Winkel | 15º |
| Länge | 65mm |
| Schaft | 2.3mm |
| Schaftausführung | Ringschaft |
| Verpackungseinheit | 7.200 stück |
Vertrauen Sie auf die zertifizierten Befestigungsmittel von dem Hechttechnik-Spezialisten für ein fehlerfreies und langlebiges Ergebnis.
| Neigung | 15° |
|---|---|
| Länge | 45 mm |
| Qualität des Stahls | Rostfrei Stahl A2 |
| Schacht Ø | 2.3 mm |
| Schafttyp | Ringschaft |
| Verbindingstype | Plastic gebonden |
| Inhalt | 5.250 Stück |
| EAN nummer | 9508294754582 |
| SKU nummer | 7862145 |
Hechttechniek, pneumatische tackers en compressoren. Deze producten levert en onderhoud Tackerplein voor u. Tackerplein is een specialistische groothandel in pneumatische tackers, compressoren en bevestigingsmaterialen.
236,25 exkl. MwSt.
€281,14 inkl. MwSt.Bestellen tijdens de feestdagen
In verband met de feestdagen kunnen bestellingen 1 à 2 werkdagen vertraging oplopen.
Der große Vorteil ist natürlich die deutlich größere Bewegungsfreiheit im Vergleich zu beispielsweise pneumatischen oder elektrischen Nagler. Akku-Nagler sind zudem sehr wartungsarm.
Druckluftnagler sind am leistungsstärksten und eignen sich hervorragend zum Befestigen von Klammern oder Nägeln in dickem Material. Der Vorteil dieser Nagler ist, dass sie sehr kompakt sind und sich daher bequemer handhaben lassen.