Bei Bestellung vor 15:00 Uhr, Versand noch am selben Tag
Eigener Reparaturservice
Zertifizierte Befestigungsmittel
Bis zu 3 Jahre Garantie
Bei Bestellung vor 15:00 Uhr, Versand noch am selben Tag
Eigener Reparaturservice
Zertifizierte Befestigungsmittel
Bis zu 3 Jahre Garantie
Gewicht nagler: 2,2 Kg
Instelbare luchtuitlaat
Instelbare diepte inslag
Preventie tegen dubbel schieten (anti dribbel)
Magazijncapaciteit: 250-300 draadgelaste coilnagels
Verwerkt 15° Draad gebonden/ Plastik gebonden van 32mm tot 65mm
Werkdruk 7 – 8 bar
Einzelauslösung spijkeren en repeterend spijkeren
Ook voor Rostfrei Stahl, gips, beton en metaalnagels
Toepassingen:
Muur- en dakbeplating
Gipsplaat bekleding
Panlatten
Rabatdelen
Houtskeletbouw
Rockpanel
Hout op metaal
Hout op beton (max B20)
Preisempfehlung 765,00 545,00 exkl. MwSt.
Bei Bestellung vor 15:00 Uhr, Versand noch am selben Tag
Zertifizierte Befestigungsmittel
Bis zu 3 Jahre Garantie
Eigener Reparaturservice






















Zoekt u een krachtige Coilnägler die met gemak nagels door staal en hout drijft voor uw meest veeleisende projecten? De Haubold RNC65-SW-II is een hoogwaardig pneumatisch spoelnagelapparaat dat nagels tot 1,5 mm dikte in staal verwerkt bij een werkdruk tot 8 bar. Met een magazijncapaciteit van 200 nagels en een bereik van 32 tot 65 mm is deze wendbare nagler uitermate geschikt voor het bevestigen van pallets, vloeren en bekistingen. De focus op technische betrouwbaarheid en een lange levensduur maakt dit apparaat onmisbaar voor de serieuze professional.
| Specificatie | Info |
| Type | Pneumatisch spoelnagelapparaat (Coilnägler) |
| Nagellengte | 32 mm tot 65 mm |
| Maximale dikte in staal | 1,5 mm |
| Werkdruk | 7 tot 8 bar |
| Magazijncapaciteit | Maximaal 200 nagels |
| Bevestigingstype | Draadgebonden nagels 15 graden |
| Toepassingsgebieden | Bekledingen, pallets, panlatten, vloeren, bekistingen |
Investeer in deze robuuste Coilnägler voor een ongeëvenaarde werksnelheid en de zekerheid van gecertificeerde bevestigingstechniek.
| Gewicht | 2,2 kg |
|---|---|
| Nagelkapazität | |
| Marke | Haubold |
| Lagerbestand | Bei Bestellung vor 15:00 Uhr Versand noch am selben Werktag |
| Lieferumfang | Im Kunststoff-Transportkoffer |
| Trigger mechanisme | Enkelschot trigger |
| Tiefeneinstellung | Ja, verstellbare Tiefeneinstellung |
| Luchtaansluiting | Geleverd met Euro & Orion aansluiting |
| Oliegesmeerd | Ja, zuurvrije olie |
| Artikel Nr. Hersteller | 503871 |
| SKU nummer | 6700031 |
Veel gestelde vragen
Hechttechniek, pneumatische tackers en compressoren. Deze producten levert en onderhoud Tackerplein voor u. Tackerplein is een specialistische groothandel in pneumatische tackers, compressoren en bevestigingsmaterialen.
Bij Tackerplein.nl profiteer je van deskundig advies, scherpe prijzen en snelle levering. Als specialist in tackers en bevestigingsmaterialen bieden we een breed assortiment van topmerken zoals Max, Paslode, Bostitch en Senco. Bovendien garanderen wij:
Hechttechniek, pneumatische tackers en compressoren. Deze producten levert en onderhoud Tackerplein voor u. Tackerplein is een specialistische groothandel in pneumatische tackers, compressoren en bevestigingsmaterialen.
Preisempfehlung 765,00 545,00 exkl. MwSt.
Bestellen tijdens de feestdagen
In verband met de feestdagen kunnen bestellingen 1 à 2 werkdagen vertraging oplopen.
Der große Vorteil ist natürlich die deutlich größere Bewegungsfreiheit im Vergleich zu beispielsweise pneumatischen oder elektrischen Nagler. Akku-Nagler sind zudem sehr wartungsarm.
Druckluftnagler sind am leistungsstärksten und eignen sich hervorragend zum Befestigen von Klammern oder Nägeln in dickem Material. Der Vorteil dieser Nagler ist, dass sie sehr kompakt sind und sich daher bequemer handhaben lassen.